O nas

Metalco to czołowy europejski producent elementów małej architektury. Produkty Metalco można spotkać obecnie w ponad 3000 miejsc, w 32 krajach, na czterech kontynentach.

Sukces rynkowy zawdzięczamy inowacyjności naszych produktów, doskonałemu wzornictwu oraz najwyższej jakości ich wykonania. W naszej ofercie znajduje się obecnie 800 elementów małej architektury.


Nasze zakłady o powierzchni 25000m? wyposażone są w najnowszy park maszynowy. Jesteśmy firmą dla której kluczowe znaczenie ma ochrona środowiska dlatego całośc wymaganej dla procesów produkcji energii elektycznej uzyskujemy z kolektorów słonecznych. Dysponujemy największą w naszej branży oraz najbardziej zaawansowaną technologicznie linią malowania proszkowego, dzięki czemu nasze produkty cechują się najwyższą jakością wykończenia i ochrony antygrafiti. Dzięki licznym inwestycjom jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty cechujące się najlepszą na rynku relacją jakości do ceny


Funkcjonujące w ramach naszej firmy Metalco Research Center jest wyspecjalizowaną jednostką do badań oraz projektowania nowych produktów. W proces ten włączeni zostali wybitni projektanci, iżynierowie, ale także przedstawiciele władz lokalnych, inwestorów oraz detalistów.


 

Metalco jest obecne w Polsce poprzez firmę SMM, która jest wyłacznym dystrybutorem całej palety naszych produktów i stanowi ramię handlowe i doradcze naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.