Kosze uliczne

Metalco posiada ogromne doświadczenie w produkcji koszy ulicznych na śmieci, o czym świadczy m.in. liczba 50 modeli dostępnych w ofercie. Kosze uliczne różnią się  nie tylko pojemnością, która w zależności od modelu waha się od 40 do 188 litrów. Posiadamy kosze zróżnicowany od strony stylistycznej – klasyczne kosze uliczne/parkowe jak i kosze o nowoczesnym kształcie i niepowtarzalnej bryle. Współpraca z najlepszymi projektantami, troska o każdy detal sprawiła, że nasze kosze mogą stanowić ozdobę otaczającej nas przestrzeni publicznej i walczą ze stereotypem brudnego kosza ulicznego.

Ponadto w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na kosze do segregacji odpadów – również tego typu produkty znajdują się w naszej ofercie. Takie modele koszy jak Aero to doskonały przykład wzornictwa przemysłowego, połączonego w wysoką funkcjonalnością.

Kosze uliczne aero 6716

Większość naszych koszy wyposażonych jest w wewnętrzne obręcze ze stali nierdzewnej, które służą do zamocowania worków na odpady. Dzięki temu kosze nie muszą posiadać dodatkowych zbiorników wewnętrznych. Takie rozwiązanie już kilka lat temu zasugerowali nam sami użytkownicy, w tym zwłaszcza służb sprzątających.  Dzięki temu obsługa koszy jest dużo prostsza, szybsza i nie wymaga dużego wysiłku. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku służb miejskich, które na co dzień borykają się z problemem opróżniania koszy. Wewnętrzne pojemniki stalowe nie tylko utrudniają pracę, ale ich ciężar szybko odczuwają sprzątający.

Kosze uliczne Ermes sabbia muro

Niemniej jednak w przypadku większości koszy istnieje możliwość zastosowania pojemników wewnętrznych, w które możemy wyposażyć nasze produkty na życzenie klienta.