O nas

Nasza firma posiada 10 letnie doświądczenie w zakresie dystrybucji elementów małej architektury w Polsce. Jesteśmy przedstawicielami najbardziej uznanych firm takich jak: Larus Design, Lab 23, Sit oraz Kompan. Są to czołowi europejscy producenci elementów małej architektury oraz placów zabaw. Dzięki temu posiadamy najszerszą na rynku ofertę asortymentową i materiałową.  Współpraca z tak uznanymi partnerami pozwala nam zaoferować najlepsze warunki handlowe, gwarancyjne oraz przede wszystkim szereg nowych rozwiązań, które dotychczas nie były dostępnę w Polsce. Zapraszamy do współpracy architektów, inwestorów oraz firmy wykonawcze.

 

logo larus

 

larus fabryka

LARUS DESIGN to portugalski producent małej architektury, który w trakcie 28 letniej historii zdobył wiele nagród, w tym 4-krotnie RED DOT AWARD, nominacje do European Design Award oraz German Design Award. W sumie firma może pochwalić się 15 znaczącymi wyróżnieniami. LARUS DESIGN to firma oferującą bardzo szeroki wachlarz produktów, w tym także oświetlenie miejskie, kioski oraz konstrukcje plażowe.

 


 

lab23

 

lab23 etykieta

 

LAB23  oferuje szeroką gamę produktów – ławki, wiaty, kosze, pachołki, donice, stojaki na rowery, kraty na drzewa – w sumie około 200 produktów przeznaczonych zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych. Wszystkie produkty charakteryzują się współczesnym wzornictwem, wysokoodpornymi materiałami, które wymagają bardzo niewielkich kosztów utrzymania. Aby to osiągnąć, LAB23 wybiera materiały takie jak stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal corten, drewno twarde oraz konglomeraty granitowe

Wenecka firma współpracuje z międzynarodowymi projektantami, takimi jak Zaha Hadid (+), Stéphane Chapelet, Roberto Semprini, Fuksas i Karim Rashid.. Każdy produkt jest dokładnie przestudiowany, od konceptualizacji po wykonanie, od montażu po instalację, przez dział techniczny, który zapewnia najwyższą jakość końcowego produktu.

 


 

Sit logo

 

sit etykieta

 

Firma SIT założoną w 2004 roku, w Porto de Mos, w Portugalii, jest inicjatywą dwóch braci. Od tego czasu skupia się na rozwoju w dwóch obszarach: meble uliczne oraz budynki modułowe. Wszystkie nasze produkty mają swój niepowtarzalny design, różnych autorów, portugalskich i zagranicznych, a duch marki szanuje wartości współczesnej architektury.

 

 


 

KOMPAN_NoPayoff_małe

 

kompan etykieta

 

KOMPAN do duński producent, który od wielu lat jest światowym liderem w dziedzinie produkcji  placów zabawy, sportu i fitnessu dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach.

KOMPAN jest zaangażowany w rozwój, produkcje, marketing i sprzedaż produktów przeznaczonych na place zabaw. Produkty te charakteryzują się silnym designem, wartościową zabawą, bezpieczeństwem i długotrwałą jakością.  Pełna oferta firmy znajduje się na stronie www.pl.kompan.com